Specificaties:
- Pasvorm: normale pasvorm
- Temperatuurregeling: voering van 100% Merino schapenwol houdt de voeten warm
- Bovenwerk: suède
- Buitenzool: rubber
- Kleur: navy
- Materiaal:suède – rubber / 100% Merinowol
Specificaties:
| Gewicht | 812 g |
|---|---|
| Materiaal zool | Rubber |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Dichte sloffen |
| EAN | 8719394003925 |
| Verpakking lengte | 351 mm |
| Verpakking hoogte | 133 mm |
| Verpakking breedte | 206 mm |
| Veganistisch | Nee |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| Seizoenscollectie | Carry Over |
| Model | Grizzly |
| Materiaal binnenzool | Leer |
| Schoenmaat | 42 |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Kleding artikelnummer | GRZ441045 |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Materiaal voering | Merinowol |
| Materiaal buitenlaag | Suède |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Effen |
| Kleur | |
| Geslacht | Mannen |
| Merk |