“Warmbat Australia Flurry dames pantoffel. Wat is er fijner dan na een dag hard werken je schoenen uit te trekken en je heerlijke warme, comfortabele Warmbat pantoffels aan te trekken! Uitgevoerd in suede van hoge kwaliteit. De pantoffel is volledig gevoerd met 100% Australisch Merino schapenvacht. Dit wol is eherlijk zacht en veerkrachtig. Beschikt over een stevige rubberen zool. De vezels van het schapenwol “”ademen”” en zijn daardoor een natuurlijke thermostaat voor je lichaam. Ook wanneer je juist warme voeten hebt. De pantoffel is comfortabel en duurzaam dankzij de hoogwaardige materialen.”
| Gewicht | 658 g |
|---|---|
| Model | Flurry |
| Seizoen | Geschikt voor alle seizoenen |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Damesmode Open sloffen |
| EAN | 8719394009224 |
| Verpakking lengte | 337 mm |
| Verpakking hoogte | 135 mm |
| Verpakking breedte | 204 mm |
| Veganistisch | Nee |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Instappers |
| Type hiel | Open hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Materiaal zool | Rubber |
| Schoenmaat | 39 |
| Materiaal binnenzool | Schapenwol |
| Maatadvies | Valt klein: bestel een maat groter |
| Kleding artikelnummer | FLS321088-03 |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Materiaal voering | Schapenwol |
| Materiaal buitenlaag | Suède |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Effen |
| Kleur | |
| Geslacht | Vrouwen |
| Materiaal buitenkant | Suède |

