Het Shepherd dekbed van Schapenwol met een Percale tijk biedt uitstekende warmte dankzij warmteklasse 1|3 en 4. Dit 4-seizoenendekbed dekbed is geschikt voor elk seizoen en past perfect op een bed van 240×200.
| Maatvoering | Lits-jumeaux |
|---|---|
| Product breedte | 240 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Dikte | 3 cm |
| Materiaal tijk | Percale |
| Wasbaar | Nee |
| Wasvoorschrift | Alleen chemisch reinigen |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 3.12 kg |
| Vulgewicht tweede segment | 960 |
| Anti-allergie | Ja |
| Type dekbedbevestiging | Rits |
| EAN | 3814781263397 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Met print | Nee |
| Percentage Dons | 0 % |
| Product gewicht | 3.12 kg |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Wonen Dekbedden Beddengoed |
| Maat dekbed | Lits-Jumeaux |
| Merk | |
| Tijk | |
| Type dekbed | |
| Vulgewicht | 2160 |
| Warmteklasse | 1, 3 en 4 |

