| Maatvoering | Eenpersoons |
|---|---|
| Type dekbed bevestiging | Drukknopen |
| Verpakking lengte | 530 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking breedte | 660 mm |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Percentage Dons | 0 % |
| Gewicht | 1610 g |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0642968182185 |
| Type dekbed | Zomerdekbed |
| Warmteklasse | 4 |
| Product breedte | 140 cm |
| Anti-allergie | Nee |
| Vulgewicht | 336 gram |
| Geschikt voor droger | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Materiaal vulling | Wol |
| Materiaal tijk | Katoen |
| Dikte | 5 mm |
| Product lengte | 200 cm |
| Wasvoorschrift | Alleen chemisch reinigen |
Texeler – hoogzomer dekbed wol – Multikeus – 140 x 200 cm
€ 87
Voor de warmste nachten is het hoogzomer dekbed (120 gr/m2).
Dit dekbed is te combineren met alle dekbedden uit de Multikeus collectie, waardoor u uw eigen dekbed samenstelt. Ze zijn met elkaar te verbinden met drukknopen.

