Lammy handschoenen heren, model Motala. Deze handgemaakte laimböck lammy heren handschoenen zijn vervaardigd van zacht Portugees schapenvacht en hebben drie opnaden en een bijpassende lederen bies. Dit natuurlijke product biedt fantastisch comfort en de lammy heren handschoenen zijn heerlijk om te dragen op koude winterdagen. Niet zeker over de juiste maatkeuze? Klik hierop en lees verder. (https://www.laimbock1831.com/nl/service/handschoenmaat-opmeten/) Productdetails: – Klassiek model met lederen bies – Lengte totaal 26 cm (maat 9)
| Verpakkingsgewicht | 120 g |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Materiaal | Wol |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 paar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Lijn | Laimböck Motala – Handgenaaide lammy heren handschoenen van Portugees schapenvacht Kleur: Dark blue, Maat: 9.5 |
| Maat | L |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Met touchscreen tip | Nee |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Soort handschoenen | Modieuze handschoenen |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| EAN | 8715925408863 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Herenmode Accessoires Handschoenen & Wanten Handschoenen |
| Merk |

