| Verpakkingsgewicht | 135 g |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Materiaal | Leer |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Aantal stuks in verpakking | 1 paar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Lijn | Contrast Tech |
| Maat | M |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Met touchscreen tip | Ja |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| Soort handschoenen | Modieuze handschoenen |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 59 mm |
| Verpakking lengte | 273 mm |
| EAN | 0191459074107 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Herenmode Accessoires Handschoenen & Wanten Handschoenen |
| Opties | Met touchscreen tip |
UGG M Contrast Sheepskin Tech Glv Heren Handschoenen – Cognac – Maat M
€ 69.95
UGG M Contrast Sheepskin Tech Glv Heren Handschoenen – Cognac – Maat M

