| Maatvoering | Extra breed |
|---|---|
| Product breedte | 260 cm |
| Product lengte | 220 cm |
| Materiaal tijk | Katoensatijn |
| Materiaal vulling | Schapenwol |
| Wasbaar | Ja |
| Geschikt voor droger | Nee |
| Vulgewicht | 1550 gram |
| Vulgewicht deel 2 | 1100 gram |
| Anti-allergie | Ja |
| Warmteklasse | 1, 2, 3 en 4 |
| Type dekbed | 4-seizoenendekbed |
| EAN | 4000863214121 |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Wasvoorschrift | 40°C |
Frankenstolz 4-seizoenen dekbed scheerwol natuur Derby 260×220
€ 250
4-seizoenen dekbed met tijk van 100% katoen satijn en vulling van 100% speciale scheerwol dat is gefinished zodat de huisstofmijt zich er niet in kan nestelen.

