Dit originele Texel Nachtdroom dekbed is gevuld met 100% zuivere scheerwol. De eigenschap van dit wollen dekbed is een perfecte vochtregulatie. Door de goede veerkracht blijft dit dekbed tevens altijd in de juiste vorm.Dit 100% natuurlijke dekbed van uitstekende kwaliteit staat garant voor jaren lang slaapcomfort.
| Maatvoering | Eenpersoons |
|---|---|
| Type dekbed | All year dekbed enkel |
| Verpakking lengte | 90 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 70 cm |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Percentage Dons | 0 % |
| Gewicht | 550 g |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8718889021130 |
| Warmteklasse | 2 |
| Product breedte | 140 cm |
| Anti-allergie | Nee |
| Vulgewicht | 550 gram |
| Geschikt voor droger | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Materiaal vulling | Wol |
| Materiaal tijk | Katoen |
| Product lengte | 200 cm |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |

