In Nederland geproduceerde dekbedden, kussens en aanverwante artikelen, deze producten worden gemaakt in Twente, de textiel omgeving van oudsher, u bent gegarandeerd van de beste kwaliteit voor een betaalbare prijs. Dekbed 100×135 Texel Comfort Kid All-S
| Maatvoering | Eenpersoons |
|---|---|
| Product breedte | 100 cm |
| Product lengte | 135 cm |
| Dikte | 21 cm |
| Materiaal vulling | Wol |
| Kleur | |
| Wasbaar | Nee |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Geschikt voor wasdroger | Ja |
| Anti-allergie | Ja |
| Type dekbed | |
| EAN | 7434017939993 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Wonen Dekbedden Beddengoed Kinderbeddengoed Kinderdekbedden |
| Maat dekbed | Ledikant |
| Merk | |
| Korting | Vanaf 5% |

