| Verpakkingsgewicht | 120 g |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Materiaal | Leer |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Lijn | Laimböck Trondheim |
| Maat | M |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Met touchscreen tip | Nee |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Soort handschoenen | Modieuze handschoenen |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| EAN | 8715925221677 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Herenmode Accessoires Handschoenen & Wanten Handschoenen |
| Merk |
Laimbock Trondheim Black wollen handschoenen – 9
€ 169.95
Dit zijn de 1106519-200-9 handschoenen van Laimböck. Deze handschoenen zijn gemaakt van leer in de kleur zwart. De handschoenen zijn uitermate geschikt voor Mannen.Van de Laimböck Trondheim Black Handschoenen 1106519-200-9 heb je jarenlang plezier!

