Dit wollen kinderdekbed is een echt 100% Hollands product. Dekbed is gevuld met 100% zuivere scheerwol en voorzien van het Wool-keurmerk. 550 gram vulling per m2. De tijk van dit kinderdekbed is 100% fijngeweven katoen. Dit wollen dekbed heeft een perfecte vochtregulatie. Door de goede veerkracht blijft dit dekbed tevens altijd in de juiste vorm. Dekbed is warmteklasse 2 waarmee deze ideaal is voor het Nederlandse klimaat. Dit 100% natuurlijke dekbed van uitstekende kwaliteit staat garant voor jaren lang slaapcomfort. Voor dit product geldt 3 jaar garantie op fabrieksfouten.
| Maatvoering | Junior |
|---|---|
| Product breedte | 100 cm |
| Product lengte | 135 cm |
| Dikte | 20 mm |
| Materiaal tijk | Katoen |
| Materiaal vulling | Wol |
| Kleur | |
| Wasbaar | Nee |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Geschikt voor wasdroger | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 742 g |
| Vulgewicht | 742 |
| Anti-allergie | Nee |
| Warmteklasse | 2 |
| Type dekbed | |
| EAN | 7434043530591 |
| Doelgroep | Kinderen |
| Percentage Dons | 0 % |
| Product gewicht | 742 kg |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Wonen Dekbedden Beddengoed Kinderbeddengoed Kinderdekbedden |
| Maat dekbed | Ledikant |
| Merk |

