Dit dekbed van F.A.N. Frankenstolz, gemaakt van hoogwaardige Alpacawol, is voorzien van een zachte Katoensatijn tijk. Met warmteklasse Warmteklasse 2 en een afmeting van 240×200, is het ideaal voor het hele jaar door.
| Maatvoering | Lits-jumeaux |
|---|---|
| Product breedte | 240 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Materiaal tijk | Katoensatijn |
| Wasbaar | Ja |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Geschikt voor wasdroger | Nee |
| Anti-allergie | Ja |
| Type dekbedbevestiging | Drukknopen |
| EAN | 4000863115138 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Met print | Nee |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Verpakking breedte | 600 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Wonen Dekbedden Beddengoed |
| Maat dekbed | Lits-Jumeaux |
| Merk | |
| Tijk | |
| Type dekbed | |
| Vulgewicht | 1300 |
| Warmteklasse | Warmteklasse 2 |

