Geniet van een heerlijke nachtrust met het Cinderella Lana – Dekbed – Vierseizoenen – Wol – Tweepersoons – 200×200 cm van Cinderella. De Wol vulling en warmteklasse 1|3 en 4 maken dit 4-seizoenendekbed ideaal voor elk seizoen.
| Maatvoering | Tweepersoons |
|---|---|
| Product breedte | 200 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Dikte | 1 mm |
| Materiaal tijk | Percale |
| Materiaal vulling | Wol |
| Wasbaar | Nee |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Geschikt voor wasdroger | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 5.06 kg |
| Vulgewicht tweede segment | 1 |
| Anti-allergie | Nee |
| Type dekbedbevestiging | Rits |
| EAN | 8170563711056 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product gewicht | 0 kg |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Verpakking breedte | 570 mm |
| Verpakking hoogte | 750 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Wonen Dekbedden Beddengoed |
| Serie | cinderella lana |
| Maat dekbed | Tweepersoons |
| Merk | |
| Tijk | |
| Type dekbed | |
| Vulgewicht | 1 |
| Vulling | |
| Warmteklasse | 1, 3 en 4 |

