| Schoenmaat | 12-24 maanden |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 2404 |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Veganistisch | Nee |
| Uitneembare zool | Ja |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Babyslofjes |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Schoenhoogte | Hoog |
| Materiaal binnenzool | Wol |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Geslacht | Voor unisex |
| Gewicht | 50 g |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| EAN | 5902944783849 |
| Materiaal voering | Schapenwol |
| Materiaal buitenlaag | Wol |
| Materiaal | Wol |
| Aantal stuks in verpakking | 2 |
| Patroon | Effen |
| Model | Melo |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | |
| Verpakking lengte | 10 cm |
Alwero babyslof “Melo” naturel – 12/24 mnd
€ 31.94
Deze leuke slofjes zijn gemaakt van 100% wol. Heerlijk warm, maar ademen wel zodat je kleintje niet gaat zweten. Een product puur uit de natuur, wat wil je nog meer voor je baby? Ook erg leuk om als kraamcadeau te geven.

