Ervaar luxe slaapcomfort met het 4-seizoenendekbed iSleep Wollen 4-Seizoenen Dekbed – 100% Wol – Tweepersoons – 200×200 cm van iSleep. De combinatie van Schapenwol en een vulgewicht van 1800.0 gram zorgt voor de perfecte warmtebalans (klasse 1|2|3 en 4).
| Maatvoering | Tweepersoons |
|---|---|
| Product breedte | 200 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Materiaal tijk | Katoen |
| Materiaal vulling | Schapenwol |
| Wasbaar | Nee |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Geschikt voor wasdroger | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 2.80 kg |
| Vulgewicht tweede segment | 1000 |
| Anti-allergie | Nee |
| Type dekbedbevestiging | Drukknopen |
| EAN | 8721067001374 |
| Doelgroep | Kinderen |
| Met print | Nee |
| Percentage Dons | 0 % |
| Product gewicht | 2.80 kg |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Wonen Dekbedden Beddengoed Kinderbeddengoed Kinderdekbedden |
| Maat dekbed | Tweepersoons |
| Merk | |
| Tijk | |
| Type dekbed | |
| Vulgewicht | 1800 |
| Vulling | |
| Warmteklasse | 1, 2, 3 en 4 |

