Geniet van een heerlijke nachtrust met het iSleep Wollen Dekbed – Enkel – 100% Wol – Tweepersoons – 200×200 cm van iSleep. De Wol vulling en warmteklasse 2 maken dit All year dekbed enkel ideaal voor elk seizoen.
| Maatvoering | Tweepersoons |
|---|---|
| Product breedte | 200 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Dikte | 20 mm |
| Materiaal tijk | Katoen |
| Materiaal vulling | Wol |
| Wasbaar | Nee |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Geschikt voor wasdroger | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 2.20 kg |
| Anti-allergie | Nee |
| EAN | 8712366020609 |
| Doelgroep | Kinderen |
| Percentage Dons | 0 % |
| Product gewicht | 2.20 kg |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Wonen Dekbedden Beddengoed Kinderbeddengoed Kinderdekbedden |
| Maat dekbed | Tweepersoons |
| Merk | |
| Tijk | |
| Type dekbed | |
| Vulgewicht | 2200 |
| Vulling | |
| Warmteklasse | 2 |

