Het iSleep dekbed van Schapenwol met een Katoen tijk biedt uitstekende warmte dankzij warmteklasse 2. Dit All year dekbed enkel dekbed is geschikt voor elk seizoen en past perfect op een bed van 240×200.
| Maatvoering | Lits-jumeaux |
|---|---|
| Product breedte | 240 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Materiaal tijk | Katoen |
| Wasbaar | Nee |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Geschikt voor wasdroger | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 2.64 kg |
| Anti-allergie | Nee |
| Type dekbedbevestiging | Drukknopen |
| EAN | 8721067001466 |
| Doelgroep | Kinderen |
| Met print | Nee |
| Percentage Dons | 0 % |
| Product gewicht | 2.64 kg |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 35 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Wonen Dekbedden Beddengoed Kinderbeddengoed Kinderdekbedden |
| Maat dekbed | Lits-Jumeaux |
| Merk | |
| Tijk | |
| Type dekbed | |
| Vulgewicht | 2640 |
| Warmteklasse | 2 |

