Lammylook suéde dames handschoenen, model Uppsala, gemaakt van superzachte topkwaliteit lamsuéde. Dit laimböck model heeft 3 stoere opnaden en een elastiek in de palm voor optimale pasvorm. Handschoenen dames met heerlijk warme imitatie vachtvoering. Niet zeker over de juiste maatkeuze? Klik hierop en lees verder. (https://www.laimbock1831.com/nl/service/handschoenmaat-opmeten/) Productdetails:- Suède (lammy-look)- Model met drie opnaden- Imitatievacht voering – Lengte totaal 26 cm (maat 7,5)
Laimböck Uppsala – Suède lammylook dames handschoenen Kleur: Setter, Maat: 8.5
€ 69.99
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Materiaal | Wol |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 paar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Lijn | Laimböck Uppsala – Suède lammylook dames handschoenen Kleur: Setter, Maat: 8.5 |
| Maat | XL |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Met touchscreen tip | Nee |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Soort handschoenen | Modieuze handschoenen |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| EAN | 8715925301041 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Damesmode Accessoires Handschoenen & Wanten Handschoenen |
| Merk | |
Effen |

