Dit pareltje van Rohde, in de vorm van de model Pantoffels 7142 is een echte must-have voor iedereen die van topkwaliteit houdt. Pantoffelspecialist.nl biedt de schoen aan in de stijlvolle kleur grijs; een kleur die uitstekend te combineren is met verschillende outfits. Met deze Pantoffels van het artikelnummer 7142 tilt u uw draagcomfort naar een hoger niveau. Het bovenmateriaal van de schoen is gemaakt van vilt; een materiaal dat bekend staat om zijn uitstekende isolerende eigenschappen. Deze mooie Rohde Pantoffels, 7142, houden uw voeten daardoor heerlijk warm. Het textiel van de voering zorgt bovendien voor een zacht gevoel en een comfortabele pasvorm. Deze Rohde Pantoffels zijn uitgevoerd in de wijdtemaat G, wat betekent dat ze een goede pasvorm hebben voor de gemiddelde voet. Door de afwezigheid van een sluiting, heeft u de mogelijkheid de schoenen gemakkelijk aan- en uit te trekken. Dit maakt het niet alleen ongelooflijk handig, maar ook zeer praktisch in gebruik. Om het geheel af te ronden draagt het merk Rohde zorg voor de uitmuntende kwaliteit.
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
|---|---|
| Schoenmaat | 46 |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Pasvorm | Normaal |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal buitenlaag | Wol |
| Materiaal voering | Vilt |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Kleding artikelnummer | 7142 |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Materiaal binnenzool | Wol |
| Materiaal zool | Rubber |
| Model | 7142 |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type hiel | Open hiel |
| Type slof | Instappers |
| Type zool | Vlakke zool |
| Uitneembare zool | Ja |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| EAN | 4064304368347 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Open sloffen |
| Materiaal buitenkant | Wol |
| Merk |

