Deze Texelse wollen dekbedden zijn een aan winst voor een ieder die kiest voor een gezond slaapcomfort.Wol is van nature ventilerend en isolernd en zorgt voor een goede lucht en vocht regulatie.Katoen tijk heeft ademende eigenschappen en een hoog vochtopnemend vermogen,welke in de warme nachten een optimaal comfort biedt.Het dekbed heeft een vul gewicht 550 gr/m2 zuiver scheerwol.Warmteklasse 1 en is uitermate geschikt voor de winter. Ook verkrijgbaar in een 4-seizoenen uitvoering.
| Maatvoering | Tweepersoons |
|---|---|
| Type dekbed | All year dekbed enkel |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Product gewicht | 2200 kg |
| Percentage Dons | 0 % |
| Gewicht | 2200 g |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8438476400611 |
| Type dekbed bevestiging | Lint |
| Product breedte | 200 cm |
| Warmteklasse | 1 |
| Anti-allergie | Nee |
| Vulgewicht deel 2 | 0 gram |
| Vulgewicht | 2200 gram |
| Geschikt voor droger | Nee |
| Wasbaar | Nee |
| Materiaal vulling | Schapenwol |
| Materiaal tijk | Katoen |
| Dikte | 5 mm |
| Product lengte | 200 cm |
| Wasvoorschrift | Alleen chemisch reinigen |

